Zirkonyum Diş Fiyatları

  • 0 yorum
  • 2284 görüntüleme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı gezgin343

  • *
  • 3
    • Mecidiyeköy Dişçi
  • Ülke : TÜRKİYE
Zirkonyum Diş Fiyatları
« : 14 Eylül 2018, 22:24:07 »
Linkleri görebilmeniz için izniniz yok! Üye ol veya Giriş yap hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Zirkonyum diş kaplama restorasyonları, biyo-uyumlulukları ve iyi mekanik özellikleri nedeniyle diş hekimliğin de yıllardır başarıyla kullanılmaktadır.

Translüsensizliklerinden dolayı zirkonyum çekirdekleri genellikle porselen ile kaplıdır, bu da iki malzeme arasındaki yapışma başarısızlığı nedeniyle restorasyonları daha zayıf hale getirir. Son yıllarda, bu problemi çözmek için dental sektörde tüm seramik zirkon restorasyonları başlatılmıştır.

Ortadan kaldırılmasının yanı sıra, azaltılmış oklüzal boşluk gereksinimi, monolitik zirkonya restorasyonlarının açık bir avantajı olarak görülmektedir. Bununla birlikte, klinik kullanım için bu nispeten yeni uygulamayı önermek için bilimsel kanıtlara ihtiyaç vardır. Bu mini inceleme, monolitik zirkonyum kaplama restorasyonları üzerine güncel bilimsel literatürü tartışmaktadır.
Zirkonyum Diş Fiyat Aralıkları Ülkelere göre değişmektedir.
Zirkonyum diş fiyatları, yaşadığınız ülkeye, diş hekiminin ve tedaviyi sağlayan diş teknisyeninin deneyimine, taç / dişin boyutuna bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Bununla birlikte, genel olarak, zirkonyumun en pahalı diş tacı türü olduğu doğrudur. Ne yazık ki artan dayanıklılık, doğal görünüm ve biyo uyumluluk bir fiyat etiketi ile geliyor.

2018 Yılı ZirkonyumFiyatlar   KDV Dahil %8
Zirkonyum Kaplama ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç* )    440 TL
Porselen ( Kıymetli Metal Ücreti Hariç )    375 TL
Laminate Veneer ( Seramik )    950 TL
Kuron Sökümü    95 TL
Geçici Kuron ( Tek diş )    115 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen )    895 TL
Diş Çekimi    120 TL
Linkleri görebilmeniz için izniniz yok! Üye ol veya Giriş yap